Výsledky Tříkrálové sbírky ve Vlašimi a okolí 2024

Vážení a milí,
s velkou radostí a vděčností Vás informujeme o rekordním výsledku Tříkrálové sbírky 2024 ve Vlašimi a širokém okolí ve výši 725 633 Kč. 65 % výtěžku se vrátí zpět do regionu do Charity Vlašim, která letošní výtěžek využije na rekonstrukci a přístavbu domu v obci Bolinka a jeho přeměnu v ambulantní službu Denní stacionář U kapličky pro seniory a děti s kombinovaným postižením. Služba Denního stacionáře pro seniory již od ledna 2024 zahájila svůj provoz prozatím v Komunitním centru Zahrada ve Vlašimi v Tovární ulici. Velmi si vážíme Vaší podpory, ochoty dobrovolníků nezištně pomáhat a vřelé štědrosti dárců. Děkujeme, že nám pomáháte pomáhat.

Jana Srbová
koordinátor Tříkrálové sbírky ve Vlašimi a okolí
Tel. 732 277 256

Výsledky Tříkrálové sbírky 2024 Vlašim a okolí dle kasiček (TKS 2024 Výsledky kasičky.pdf)