Poděkování za dětský karneval

V sobotu 2. března 2024 se konal na sále ve Vracovicích tradičně dětský karneval. Pro děti bylo připraveno nespočet soutěží od oblíbené hry na Popelku přes židlovanou po obalovaní mumie a další. Za doprovodu radostného křiku dětí si i dospělí zasoutěžili v židlované. Celým odpolednem děti doprovázela hudba od DJ Michala Vlacha, u kterého si mohli všichni nechat zahrát svoji oblíbenou písničku.

Tímto bychom ráda poděkovala všem, kteří se podíleli na přípravě i závěrečném úklidu akce. Děkuji hlavně pořadatelům, že si v této uspěchané době našli čas na uspořádání akce. Velké poděkování patří také místním spolkům za finanční podporu, klubu provozující místní hostinec a návštěvníkům za dobrovolné příspěvky. Bez Vás všech by se akce nekonala. V příštím roce se na Vás opět těšíme!

Ve fotogalerii najdete několik fotek, které Vám připomenou příjemnou atmosféru dětského karnevalu.

Veronika Benkovská, starostka