Linka bezpečí

Náš cíl
Na Lince bezpečí pomáháme dětem a studentům, kteří se dostanou do náročné životní situace nebo řeší každodenní starosti a problémy, s kterými si neví rady. Jsme dostupní pro klienty z celé České republiky, nonstop na telefonním čísle 116 111, ale i na chatu a v e-mailové poradně. Velkou pozornost věnujeme prevenci. Naši konzultanti jezdí za dětmi do škol a sportovních klubů, natáčíme vzdělávací videa, podcasty a blog. Pravidelně se zapojujeme do odborných a veřejných akcí, které přispívají k rozvoji péče o duševní zdraví dětí a mladistvých. Dbáme na vysokou odbornost našich služeb poskytovanou dětem a jejich blízkým. Snažíme se, aby naši zaměstnanci byli na Lince bezpečí spokojení, věnujeme se jejich duševní hygieně a pravidelnému vzdělávání. Naše práce nám dává velký smysl.

Poslání
Posláním Linky bezpečí, z.s. je poskytovat kvalitní a snadno dostupnou pomoc dětem, studentům a všem, kteří jednají v jejich zájmu. Linka bezpečí, z.s. poskytuje krizovou intervenci, poradenství a zajišťuje prevenci klientům z celé České republiky. Vzdělává odbornou veřejnost pracující s dětmi. Vším, co děláme, směřujeme ke zlepšení kvality života dětí.

Zdroj: https://www.linkabezpeci.cz/o-nas

Více informací naleznete na webových stránkách linky bezpečí www.linkabezpeci.cz.

Linka bezpečí školní leták