Nahlášení stavu vodoměru do 31. 5. 2024

Vážení odběratelé pitné vody,

do 31. května 2024 Vás žádáme o nahlášení stavu vodoměru, a to některým z následujících způsobů:

1. Zprávou přes WhatsApp nebo MMS zprávou na tel. číslo 602 051 799, která bude obsahovat čitelnou fotografii stavu vodoměru, adresu odběrného místa, jméno a příjmení vlastníka.
  2. E-mailem na adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. (v předmětu uvádějte „Vodoměr“), který bude obsahovat čitelnou fotografii stavu vodoměru, adresu odběrného místa, jméno a příjmení vlastníka.
  3. Vložením vytištěné fotografie do schránky na obecním úřadě s čitelným stavem vodoměru. Na zadní stranu fotografie uveďte adresu odběrného místa, jméno a příjmení vlastníka.
  4. Přes datovou schránku obecního úřadu (fotografie vodoměru s dobře čitelným údajem o spotřebě): 2pxas5u

Děkujeme.

TS Vlašim s.r.o. oznamují svozový den na nebezpečné odpady a zpětný odběr elektrozařízení (níže specifikovány) pro občany z Vaší obce.

• Datum přistavení vozidel: 11. května 2024
  • Místo přistavení vozidel: u hřiště
  • Čas: 12.35 - 12.50 hod.

Malovidy

• Datum přistavení vozidel: 11. května 2024
  • Místo přistavení vozidel: náves
  • Čas: 12.10 - 12.25 hod.

Blahopřání paní Marii Toulové k 80. narozeninám

Na konci měsíce dubna oslavila paní Miloslava Čápová krásné životní jubileum, a to 92. narozeniny. Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavenkyni k jejím narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.

Linka bezpečí

Dne 29. dubna 2024 ČHMÚ vydal výstrahu před nebezpečím vzniku požáru na území Středočeského kraje platnou od 30. dubna 0:00 hod. do 1. května 24:00 hod. Doporučujeme vyvarovat se aktivitám, které by mohly vyvolat požár.

Pokud nedojde k prodloužení výstrahy, bude se pálení čarodějnic konat v pátek 3. května 2024. V případě prodloužení výstrahy se pálení uskuteční v náhradním termínu, a to v úterý 7. května 2024.