Tříkrálová sbírka 2021

V pražské arcidiecézi proběhne Tříkrálová sbírka 2021 od pátku 1. ledna až do neděle 24. ledna 2021 (termín sbírky pro koledování byl prodloužen). V případě příznivé epidemiologické situace ve Vlašimi a okolí pak sbírka proběhne zejména o víkendech. Dále od 20. 12. 2020 až do 30. 04. 2021 bude možné přispívat do virtuální kasičky přes webovou stránku www.trikralovasbirka.cz. Systém virtuální kasičky pomocí zadaného PSČ nabídne dárci možnost vybrat si region, který z výtěžku TKS 2021 chce podpořit.