Blahopřání paní Marii Toulové k 80. narozeninám

Na konci měsíce dubna oslavila paní Miloslava Čápová krásné životní jubileum, a to 92. narozeniny. Zastupitelstvo obce blahopřeje oslavenkyni k jejím narozeninám a do dalších let přeje pevné zdraví, hodně štěstí, radosti, pohody a spokojenosti.

Linka bezpečí

Dne 29. dubna 2024 ČHMÚ vydal výstrahu před nebezpečím vzniku požáru na území Středočeského kraje platnou od 30. dubna 0:00 hod. do 1. května 24:00 hod. Doporučujeme vyvarovat se aktivitám, které by mohly vyvolat požár.

Pokud nedojde k prodloužení výstrahy, bude se pálení čarodějnic konat v pátek 3. května 2024. V případě prodloužení výstrahy se pálení uskuteční v náhradním termínu, a to v úterý 7. května 2024.

Linka bezpečí

Náš cíl
Na Lince bezpečí pomáháme dětem a studentům, kteří se dostanou do náročné životní situace nebo řeší každodenní starosti a problémy, s kterými si neví rady. Jsme dostupní pro klienty z celé České republiky, nonstop na telefonním čísle 116 111, ale i na chatu a v e-mailové poradně. Velkou pozornost věnujeme prevenci. Naši konzultanti jezdí za dětmi do škol a sportovních klubů, natáčíme vzdělávací videa, podcasty a blog.

Kontejnery na bioodpad

TS Vlašim s.r.o. oznamují zahájení letních svozů směsného komunálního odpadu z popelových nádob ve Vaší obci od 6. 5. do 1. 9. 2024. Svoz bude uskutečněn vždy v sudém týdnu ve čtvrtek počínaje dnem 16. 5. 2024. Od 5. 9. 2024 se vrací svozový den na každý čtvrtek.