Znak obce Vracovice
Obec
Vracovice

Byl jsi uvězněn v karanténě. Plň úkoly a výzvy, potupuj po hracím poli a dostaň se z karantény na zápas jako první!

Účast ve hře je samozřejmě dobrovolná, lze se přihlásit i později, ale ostatní už budou mít náskok. Pro přihlášení natoč krátké video s provedením libovolné kličky na překážku (tyč, kužel, rodiče,…), pošli ho Jardovi přes WhatsApp a jsi ve hře! Jarda tě pak přiřadí do skupiny mladší, nebo starší přípravky a můžeš plnit úkoly a výzvy. Tím získáš body a budeš postupovat dopředu.

Přesná pravidla hry a hrací pole pro STARŠÍ přípravku najdeš pod následujícím odkazem: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1U9GhWARYb_RwQTe06gxYy9yFIeAZYMuJIJ8-ewh7dug/edit#gid=0.

Přesná pravidla hry a hrací pole pro MLADŠÍ přípravku najdeš pod následujícím odkazem: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1Fkc564SuXDVgBmgmqW5tD6lTf8EzJ8SHSQK1HRd_Ixo/edit#gid=0.

Stručná pravidla pro plnění úkolů:
Splnění úkolu natoč (třeba přes WhatsApp) a pošli PŘÍMO TRENÉROVI (Martin, Jarda). Když bude úkol proveden správně, máš bod. Když bude co zlepšit, trenér ti poradí.
Splnění výzvy natoč (třeba přes WhatsApp), pošli do speciálně vytvořené skupiny "Výzvy" a kontroluj, jak jsou na tom ostatní a zkus je trumfnout.
Za splnění Úkolu máš bod, za účast ve Výzvě (Challenge) máš bod, za umístění v první trojce máš další navíc.

Přímo ve WhatsAppu jdou točit videa a rovnou poslat - to je asi nejjednodušší, co jsme vymysleli.

Dovednosti si nejdřív potrénuj, než je budeš točit. Není to vždy úplně jednoduché ;-) Neposílej je ale na poslední chvíli, třeba bude něco třeba vylepšit a opravit.