Znak obce Vracovice
Obec
Vracovice

Přesná pravidla hry a hrací pole pro STARŠÍ přípravku najdeš pod následujícím odkazem: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1U9GhWARYb_RwQTe06gxYy9yFIeAZYMuJIJ8-ewh7dug/edit#gid=0.

Hotové úkoly posílejte Jardovi soukromou zprávou. Výzvu (challenge) posílejte do skupiny výzvy.

1. ÚKOL - převalovačka
https://www.youtube.com/watch?v=oKWCJvdZups&list=PLr0RettjY3g0ZiDvhHoeUkodLyVa9ddw-&index=14
Provedení převalovačky alespoň 4x - 2x silnější a 2x slabší nohou. Provedení chci před překážkou (rodič, tyč, cokoliv, …), abys to měl jako na hřišti. Trénuj jí ale nejdřív bez překážky. Jdi do strany celým tělem! Bod dostaneš za 4 pěkná provedení se zrychlením po kličce (přemýšlej, proč máš po kličce zrychlit).

2. ÚKOL – stojka u stěny
Vydrž v pěkné stojce (instrukce níže) u stěny alespoň 15 vteřin. Je to jako klik, ale ve stoje, nebo našikmo. Stojíš zády ke zdi a vylzeš nohoma po stěně nahoru – jako třeba tady https://body-weight.cz/wp-content/uploads/2018/12/chozeni-ke-stene-2.0.jpg. Neprohýbej se v zádech – pomůže ti k tomu zatnutý zadek.

3. ÚKOL – Ronaldo Chop [:Ronaldo čop:]
Jeden těžší úkol, ale nic, co by se nedalo zvládnout. Nauč se Ronaldovu oblíbenou a velmi účinnou kličku. Takhle to bude vypadat, až budete hrát v Lize mistrů https://www.youtube.com/watch?v=-nPL4swMSHk. A takhle (ta první klička v následujícím videu) to vypadá zpomaleně https://www.youtube.com/watch?v=aqhKauwjlvg. Zkus to nejdřív ve stoje. Roztáhni nohy, aby se ti mezi ně vešel míč a dej ho tam. Odraž se oběma nohama najednou, jednou nohou poskočíš dopředu a druhou překřížíš za to přední a kopneš do míče. Když to bude složité, napište mi na WhatsAppu a natočím k tomu krátkou instruktáž. Bod dostaneš za jednu dobře udělanou kličku na jednu nohu – tentokrát se počítá i ve stoje. Druhý bod, pokud to dáš v chůzi nebo běhu na obě nohy.

CHALLENGE – Nožičky
Vítěz – ten kdo dá nejvíc nožiček, získává 3 body. Druhý a třetí získávají 2 body. Za účast ve výzvě (sdílené video s pár nožičkama) získáváš bod.

Do výzvy sdílej kolik videí chceš (samozřejmě jen ta, kde ses zlepšil oproti předchozímu). Když se spoluhráči zlepší, zkus je překonat. K videu připiš komentář, kolik se ti jich povedlo.