V sobotu 29. srpna se tým mužů zúčastnil Poháru starosty obce Drhovice. Tato malebná víska leží nedaleko Tábora a hasiči tak absolvovali svoji nejdelší letošní cestu. První na programu byla týmová štafeta a po ní následoval netradiční požární útok. Start byl uprostřed hřiště a závodníci museli přeskupit materiál tak, aby v co nejkratším čase srazili terče. V součtu časů štafety a požárního útoku obsadili naši hasiči konečnou třetí příčku. Význam tohoto úspěchu dokladuje fakt, že se o vracovském sboru psalo v jihočeském tisku.

Dívky a chlapci soutěžili v sobotu 12. září na tradičním Memoriálu Františka Procházky a Václava Chalupeckého v Divišově. Jednalo se již o 24. ročník tohoto klání. Soutěž probíhala na nástřikové terče, proto nebyla nouze o dramatické situace. Každý tým měl dva pokusy, přičemž se do celkového pořadí započítával ten lepší. Dívky obsadily konečné 12. místo a chlapci se ve velké konkurenci umístili na krásném 7. místě.